CenaNie zawsze dobrym wykładnikiem jakości produktu jest cena. Co składa się na ten wyznacznik wartości?. Przede wszystkim koszt produkcji, dystrybucji oraz marża sprzedawcy. Czasami cena może być za niska lub czasami za wysoka lub ostateczna albo wymagająca na przykład targowania się. Oznacza jaka jest wartość danego towaru, jednakże różnie może być wyrażona w zależności od tego czego dotyczy. Może być w różnych walutach. Duży wpływ również może mieć kurs waluty, czy produkt został wyprodukowany w kraju czy został sprowadzony z zagranicy. Wtedy mamy też duży wpływ na wysokość czynników zewnętrznych. Przykładowo jeśli wprowadzamy powiedzmy jabłka z Niemiec musimy się liczyć z tym że duży wpływ na cenę będzie miał kurs Euro w stosunku do Złotego. Tak samo może się dziać w odwrotną stronę. Czasami od kursu zależy to że jest coś tańsze lub może być za moment droższe musimy
jak przypadku produktu Stud Pills ponieważ sprowadzany jest z zagranicy i kupowany w walucie Euro.
Wartość i cena sprzedaży w Polsce jest adekwatna do kursu waluty w polskich kantorach, musimy wiedzieć że jeśli dzisiaj jest cena taka to nie znaczy że za miesiąc będzie identyczna może to się zmieniać nawet w ciągu tygodnia. Jednakże ciągłe zmiany byłyby uciążliwe w codziennym prowadzeniu biznesu dlatego też zmiany ceny Stud Pills odbywają się nie częściej niż raz na pół roku w wyjątkowych sytuacjach wzrostu inflacji tak jak mamy teraz do czynienia. Teraz może to nastąpić co trzy miesiące trzeba się z tym liczyć ponieważ u producenta również występują różne aspekty jak wzrost kosztów produkcji spowodowany energią elektryczną.
cena
Producent również Podniósł cenę około 6% w związku z tym doliczając koszty prowadzenia działalności w Polsce cena wzrosła o około 15% w stosunku do tego co było rok temu.

Stud Pills

Człowiek na ławce

Kobiety

Lęki i Fobie

Pills

Przyjaciele

Rozwód z żoną

Stud

Pan Stud Pills

Cena

Opinia

Apteka

Stud Pills Apteka

Stud Pills Cena

Stud Pills Allegro

Mapa Strony

SOCIAL MEDIA
facebook twitter

kontakt / regulamin / Rodo


przyjaciele

© Stud Pills the presentation