AptekaJeśli szukasz fajnego miejsca gdzie mógłbyś się nawet ciekawie dokształcić i zadbać o swoje zdrowie zapraszam ciebie do apteki. Możesz tam nabyć nie tylko leki, suplementy diety czy inne akcesoria medyczne ale również miło spędzić czas. Przykładowo byłem wczoraj tam i pani farmaceutka zmierzyła mi ciśnienie, okazało się że mam podwyższone chociaż normalnie jestem niskociśnieniowcem. Zastanawiam się co było przyczyną tego. Okazało się że pani która mi mierzyła w aptece ciśnienie ubrana była w krótką spódniczkę typu mini i seksowne pończochy. Gdy usiadła mierząc ciśnienie pompując gruchę odsłoniło jej się troszeczkę tam kawałek nogi i byłem tak tym podniecony że po prostu powiem szczerze miałem erekcję.
Tak naprawdę to przyszedłem do tej apteki po Stud Pills ale niestety okazało się oni tam tego nie mają.
Muszę tylko zamówić w internecie więc wróciłem do domu i zrobiłem to. Ale wracając do tematu apteki ta pani farmaceutka - Ja już tam często bywałem ona ogólnie wpadła mi w oko nie będę ukrywał chciałbym ją bzyknąć ale czy ona się da?. Próbowałem już na różne sposoby podejścia a to kupowałem jakieś do niczego mi nie potrzebne leki a to znowu jakieś plastry rozgrzewające czy inne bzdury które później i tak wyrzucałem do śmieci byle tylko coś tam zagadać ale niestety twarda z niej sztuka ale wygląda tak że każdy gdyby ją zobaczył z bliska i poczuł jej feromony od razu miałby erekcję.
apteka
Zdrowy mówię facet nie z moim problemem jest to że ja szybko kończę więc nie chciałem się zbytnio podniecać chciałem sobie zostawić ją że tak powiedzmy na deser ale ogólnie chodzę tam tylko po to i wchodzę do środka do tej apteki tylko gdy widzę ją że jest tam moja ulubiona pani farmaceutka z ładnymi zgrabnym i nogami nie jakieś chude patyki tylko takie umięśnione takie mięsiste uda i piękny biust, rewelacja odlot jednym słowem mam na nią taką ochotę że szok.

Stud Pills

Człowiek na ławce

Kobiety

Lęki i Fobie

Pills

Przyjaciele

Rozwód z żoną

Stud

Pan Stud Pills

Cena

Opinia

Apteka

Stud Pills Apteka

Stud Pills Cena

Stud Pills Allegro

Mapa Strony

SOCIAL MEDIA
facebook twitter

kontakt / regulamin / Rodo


przyjaciele

© Stud Pills the presentation